درباره فنجون


در دنیای امروز با توجه به حجم کاری روزانه و نداشتن وقت کافی برای انجام امور غیر کاری همچون امور اداری ، خرید و ... ما بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی فنجون را راه اندازی کنیم.
فروشگاه اینترنتی فنجون، زیر مجموعه شرکت خدمات پاسارگاد می باشد. مجموعه شرکت خدمات پاسارگاد پس از موفقیت خود در راه اندازی بخش فروش هاست و دامین، سرور اختصاصی و مجازی، طراحی وب و سئو و ... تحت برند پاسارگادسرویسز اکنون فروشگاه اینترنتی فنجون را نیز راه اندازی کرده است.
تمام تلاش تیم فنجون آن است که کالاها و مایحتاج روزانه مشتریان خود را با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت به ایشان برساند و این کالاها و محصولات از بین برند های متنوع و معتبر در حوزه های مختلف، با کیفیت اصلی (Original) و ضمانت نامه های معتبر و شرکتی، فراهم خواهد آورد.
امید است که با تلاش روزانه و حمایت بی بدیل شما مشتریان گرامی فنجون به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در ایران بتواند رشد کرده و هر چه پویاتر در کنار شما باشد و به عنوان یک منبع غنی از کالاها و محصولات مورد نیاز شما مورد استفاده قرار گیرد.
فنجون، با ایجاد بستری مناسب جهت پرداخت، امکان خریدی آسان را در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان برای شما بزرگواران فراهم نموده است.
تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

نام مدیریت: علیرضا نظری
برند: فروشگاه اینترنتی فنجون
شعار: بیاب، مقایسه کن و آنلاین بخر
موفقیت مکانی: سرزمین پارس (ایران زمین)
دفتر مرکزی: ایران، تهران
تلفن دفتر مرکزی: 982177063597+
نوع خدمات: کالاها و محصولات از بین برند های متنوع و معتبر در حوزه های مختلف، با کیفیت اصلی (Original) و ضمانت نامه های معتبر و شرکتی