همکاری در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی فنجون

همکاری در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی فنجون


تاریخ نشر: چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ 508
همکاری در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی فنجون

شاید شما هم اصطلاح افیلیت مارکتینگ (Marketing Affiliate) یا بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش به گوشتان آشنا باشد. به کمک سیستم‌های همکاری در فروش، شما می توانید به درآمدهای عالی برسید؛ اما چطور و چگونه؟ همکاری در فروش یعنی شما می توانید درآمد خودتان را از زمان و مکان جدا کنید، یعنی از هرجای دنیا در هر زمانی بتوانید کسب درآمد کنید.
شاید از خودتان بپرسید که آیا از این راه می توان درآمد کافی بدست آورد یا اصلا این مدل کسب درآمد چگونه عمل می کند؟
همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند. یعنی یک رابطه برنده برنده.

همکاری در فروش همکاری در فروش همکاری در فروش چیست؟
سیستم های همکاری در فروش در اصطلاح انگلیسی Marketing Affiliate یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد ”performance marketing based” که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید مشتری بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.
همکاری در فروش هم برای افرادی که صاحب وب سایت هستند مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد قابل اجراست. به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.
این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

در بازاریابی پورسانتی یا همان آفیلیت مارکتینگ ۴ بازیگر نقش اصلی را بازی می‌کنند:

  1. تأمین کننده یا همان صاحب کسب و کار
  2. شبکه بین فروشنده و بازاریاب که امورات – مالی را در این بین انجام می دهد
  3. بازاریاب یا همکار در فروش
  4. خریدار یا مشتری

روش کار با سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی چگونه است؟
سیستم همکاری در فروش تنها بر روی انگیزه های مالی برای جذب سفارش از طریق همکار تکیه دارد. این روش کار بسیار ساده است و ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که این سیستم چگونه عمل می کند.
خریدار تصمیم دارد محصولی را خریداری کند. او در گوگل سایتی را برای خرید محصول مد نظرش جستجو میکند. سایتی را پیدا می کند و وارد آن سایت جهت خرید می شود (سایت همکار فروش یا پورسانت گیرنده) جهت سفارش بر روی تصویر محصول کلیک می کند خریدار به سایت دیگری از طریق آن کلیک برده می شود (سایت فروشنده) و از طریق آن سایت خرید انجام می شود. تأمین کننده یا صاحب فروشگاه یا همان فروشنده مبلغی را به عنوان پورسانت فروش به حساب بازاریاب واریز می کند. به همین سادگی.
شما توسط سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ Marketing Affiliate) فروشگاه اینترنتی فنجون می توانید ضمن عضویت در آن و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر مشتریانی که از سمت شما به فنجون مراجعه کرده اند، پورسانت دریافت کنید. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید.
این سیستم مناسب افرادی است که تمایل دارند تا با کار در منزل یا محل کار یک درآمد عالی از اینترنت کسب کنند. این افراد در واقع بازاریابی واسطه‌ای برای کسب و کارها انجام می‌دهند و در ازای آن به درآمد می‌رسند.
برای عضویت در سیستم همکاری در فروش فنجون و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از فنجون، کمیسیون دریافت کنید.
همین امروز شروع کنید.

برای ثبت نام به عنوان همکار در فروش اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه مشترکین